Boekenclub

Wij houden ervan om boeken te lezen en delen deze passie graag met jou. Je kunt via Facebook meedoen aan de verloting van zakelijke must-read-boeken. Elke maand verloten wij een boek dat jou in beweging zet. Deze maand verloten wij:

Doe mee en win!

Stap 1: Ga naar onze Facebook-pagina.
Stap 2: Like ons bericht waarin we het boek verloten.
Stap 3: Je hoort snel of je de winnaar bent! Je kunt het boek bij ons in Utrecht ophalen of we ontmoeten elkaar op een andere locatie.
Stap 4: We nemen een foto van jou & het gewonnen boek en zetten deze online.

Eerder verlootte boeken

Hieronder vind je de boeken die reeds zijn verloot.

HR impact beschrijft de klassieke HR-thema’s zoals performancemanagement, talentmanagement en leiderschapsontwikkeling, maar ook de thema’s van de 21ste eeuw, zoals robotisering en digitalisering en employee experience. Maarten van Beek duikt in elk van deze thema’s aan de hand van een visie, een theoretische beschouwing en een case die beschrijft waarop HR in de praktijk echt impact kan hebben.

Conversation Manager Steven Van Belleghem reikt een duidelijke handleiding aan om uw bedrijf om te vormen tot een Conversation Company waar klanten en medewerkers uw potentiële woordvoerders zijn van uw bedrijf. Aan de basis ligt een open, authentieke en positieve bedrijfscultuur.

Veel ondernemers klagen dat ze te weinig klanten binnenhalen via internet. Verrassend, want de online bestedingen groeien gigantisch. Voorkom dat je concurrenten met jouw klanten aan de haal gaan. Onderscheid jezelf met superaantrekkelijke marketing op internet!

Overtuigingskracht

Wil jij ook uitgekozen worden voor die interessante opdrachten en projecten? In ‘Overtuigingskracht’ biedt dr. Rob Yeung verschillende wetenschappelijke technieken die je helpen je overtuigingskracht te versterken en meer op te vallen om zo jezelf beter te verkopen.

Ben je op zoek naar meer zingeving in je baan? Wil je werken in een organisatie die er ‘echt toe doet’? Tijd voor nieuwe zaken’ is bedoeld voor iedereen die wil werken vanuit verbinding met zichzelf en zijn omgeving. Het helpt je bij het vinden van je hogere doel, het toepassen van nieuwe businessmodellen en het vormgeven van verbonden organisaties.

True Storytelling

In een zoektocht naar bereik en geloofwaardigheid zijn authenticiteit, storytelling en contentmarketing momenteel helemaal ‘hot’. ‘True Storytelling’ combineert deze hedendaagse marketing-ingrediënten tot een praktische methode die ondernemers, marketeers en reclamemakers helpt bij het vertellen van geloofwaardige merkverhalen.

Triggers

Iedereen wil succesvol worden en iedereen weet dat daar een bepaald gedrag voor nodig is. Maar toch doen we soms de verkeerde dingen en zijn we niet wie we willen zijn. Laat jij je ook wel eens afleiden door je piepende telefoon terwijl je met iemand in gesprek bent? Kun jij ook uitstekend plannen, maar laat je het afweten als het op de uitvoering van die plannen aankomt?

Top 10 voor top teams

Top 10 voor top teams bespreekt klassieke handvatten voor teamontwikkeling, maar zit ook boordevol vernieuwende methodes, concepten en denkwijzen. Het daagt uit tot schakelen tussen meerdere zienswijzen. Verder kijken dan je neus lang is. De vele voorbeelden en cases brengen de kracht en het potentieel, maar ook de risico’s en valkuilen voor teams tot leven.

Marketing met Ballen

Het roer moet om. Marketeers moeten (weer) een leidende rol pakken binnen hun bedrijf. Wil jij weten wat nodig is voor succes, zowel voor jezelf als voor je organisatie? Het OMR-denkraam, Ontdekken – Managen – Respecteren, beschrijft de negen gedragskenmerken die jou helpen om, ongeacht de inhoud en positie van je marketingrol in je organisatie, je te onderscheiden. Deze gedragskenmerken vormen de basis voor jouw persoonlijk businessmodel.

Kilimanjaro als Medicijn

Kilimanjaro als medicijn van Anna Chojnacka is een toegankelijk en inspirerend boek voor de lezers van Brené Brown of Laura Maaskant Leef! Wanneer Anna Chojnacka ontdekt dat ze de ziekte MS heeft, begint haar zoektocht naar een leven zonder heftige medicijnen. Om sterker te worden volgt ze trainingen bij ‘Iceman’ Wim Hof, bekend van Koud kunstje. Onder zijn leiding beklimt ze met succes en in recordtijd de Kilimanjaro.

Handboek voor een succesvolle praktijk

Het marketing handboek voor een succesvolle praktijk laat zien hoe je een zeer winstgevende en waardebiedende praktijk creëert waar je met plezier in werkt. Dit boek is geschreven voor therapeuten, coaches en counselors die volgens het uurtje-factuurtje principe werken en meer willen verdienen door betaald te worden naar waarde in plaats van naar tijd.

The Outerweb

The Outerweb is de volgende fase van het internet. Het is een directe versmelting tussen mens, milieu en machine, waarmee alle dingen op aarde, van persoon tot computer en van gebruiksvoorwerp tot levende cellen, met elkaar in verbinding zullen staan.

Van CEO naar tuinman

De leider die zich laat inspireren door de houding van een tuinman, bouwt aan een netwerkorganisatie. Een organisatie waarin beter wordt samengewerkt met de klant; waarin creativiteit en trial-and-error meer ruimte krijgen; waarin de focus ligt op waarde in plaats van op productie.

Het evenement dat niemand wil missen

Met een goed evenement kun je nieuwe klanten aantrekken, je zichtbaarheid in de markt vergroten en collega’s betrekken bij de nieuwe strategie. Je kunt mensen verrassen, activeren, verbinden en inspireren. Het evenement dat niemand wil missen helpt je om jouw evenement tot een groot succes te maken.

Collega's en andere ongemakken

Niets menselijker dan de mens op de werkvloer. Bazen dekken zich in met onbegrijpelijk taal, charismatische salesmanagers verkopen kletskoek per kilo, een narcistische collega die jouw idee pikte krijgt de promotie waar jij op zat te wachten. En jij? Jij wilt gewoon leren van kritiek. Totdat je het krijgt.

Mentaal Kapitaal: Versterk je mentale veerkracht en vermijd burn-out

In dit grensverleggende boek toont brein experte Elke Geraerts wat de belangrijkste componenten zijn van mentale veerkracht, en hoe je deze kunt trainen om je mentale kapitaal te vergroten. Recent wetenschappelijk onderzoek toont namelijk aan dat we zelf een aanzienlijke impact hebben op ons mentale kapitaal.

Human2Human

In dit prikkelende boek beschrijft Daniëlle de Jonge helder en to the point hoe je van klanten ambassadeurs maakt. Want onderscheidend verkopen heb je zelf in de hand, in elke fase van het verkoopproces. Een boek boordevol praktische tips om potentiële en bestaande klanten échte aandacht te laten ervaren. Benieuwd hoe je klanten vindt, hebt en houdt?

De Les

Hubertus van Eegeren is docent in hart en nieren, maar wat hij ziet als bezielend en inspirerend, gaat volgens de buitenwereld te ver. Na een zwarte periode in zijn leven lijkt het tij te keren: hij wordt aangenomen op het gymnasium war hij zelf leerling was en de rector kent hij van vroeger. De voortekenen zijn gunstig, maar langzaam dringt de vraag zich op of tweede kansen wel bestaan.

Frontrunners

‘Frontrunners’ beschrijft 8 eigenschappen aan de hand van internationale aansprekende voorbeelden en biedt een schat aan inzichten, inspiratie en praktische modellen.

De Corporate Tribe

De Corporate Tribe’ is een boek voor leiders, consultants, trainers, coaches, veranderaars die de geëigende modellen en scans voor cultuurverandering voorbij zijn. Die willen werken met de onderstroom van organisaties. Die voeding zoeken voor leiderschap en verandering in een nieuwe tijd. Die anders willen organiseren.

Samenwerking Van Duuren Media

Wij werken sinds juni 2016 nauw samen met Van Duuren Media. Zij verzorgen voor ons de nieuwe boeken, hierdoor kunnen wij altijd kwalitatieve en nieuwe business boeken verloten.
Ook verloten wij boeken aangeboden via individuele auteurs uit ons netwerk.

Actievoorwaarden

Op deze actie zijn de actievoorwaarden van Life Impact Company van toepassing.

Wij helpen jou met impact maken!

Benieuwd naar wat wij voor jou kunnen betekenen? Plan een kennismakingsgesprek met ons.
Bel 06-17399631 of ✉ info@ilife.nu.

NEEM CONTACT OP 06-17399631 OF INFO@ILIFE.NU